Akce

Nabídka na kompletní zimní kola

Nabízíme kompletní zimní kola na celou modelovou řadu SUZUKI.

IGNIS, SWIFT...pneu YOKOHAMA + ocelový disk 15" + snímač tlaku TPMS za cenu 16.400,- Kč / sada 4 ks kol.

VITARA, S-CROSS...pneu YOKOHAMA + ocelový disk 16" + snímač tlaku TPMS za cenu 23.500,- Kč /, sada 4 ks kol.

SUZUKI ASSISTANCE

Při koupi nového vozu se všichni těšíme, jak si s novým vozem budeme jen užívat bezstarostný provoz. Jen málokdo si v tento okamžik připustí, že ho může zastavit nějaká závada nebo se stane účastníkem dopravní nehody, při které zůstane jeho vozidlo nepojízdné. V takovém případě asi každý rád využije služeb SUZUKI ASSISTANCE, které jsou standardně poskytovány k novému vozu na dobu tří let zdarma.

SUZUKI ASSISTANCE Vám zajistí opravu vozu na místě nebo zajistí odtah nepojízdného vozu do nejbližšího autorizovaného servisu SUZUKI. V případě, že by nebylo možno provést opravu v tentýž den, můžete využít doplňkových služeb jako je například zapůjčení náhradního vozidla, ubytování v hotelu nebo zajištění návratu do místa bydliště.

Tyto asistenční služby jsou poskytovány nejen na území České republiky, ale i na geografickém území Evropy a několika dalších vybraných států. I když tyto služby během tří let nevyužijete, můžete si je potom sami přiobjednat na další období a jezdit v klidu s jistotou, že pokud Vás na silnici něco nepříjemného potká, budete se vždy mít kam obrátit pro pomoc.

Bonusovka od Suzuki přináší slevy až 270 000 Kč

Suzuki přichází s podzimní akční nabídkou, která zahrnuje slevy na všechny nabízené modely.

Mini SUV Ignis a kompaktní hatchback Swift dostávají v rámci akce Bonusovka slevu až 11 000 Kč, a to včetně oblíbených verzí s pohonem 4x4 AllGrip. Pro hot hatch Swift Sport je akční cena výhodnější o 16 000 Kč.

Kompaktní SUV Vitara přijíždí do podzimní sezóny se slevou až 42 000 Kč, větší model S-Cross má slevu ještě o tisícovku vyšší, tedy až 43 000 Kč.

Akce Bonusovka se také vztahuje na praktické hybridní kombi Swace, které je nyní možné získat se slevou až 50 000 Kč. Nejvyšší podzimní zvýhodnění je u rodinného plug-in hybridního SUV Across, kde činí sleva 270 000 Kč.

Všechny osobní modely Suzuki jsou i nadále zdarma kryty prodlouženou zárukou na 3+2 roky nebo 150 000 km.

Podzimní akční nabídka je platná na zákaznické objednávky uzavřené od 15. 9. 2023 do 31.12.2023 a zároveň musí být vozy předané zákazníkům nejpozději 31. 1. 2024. Výrobce si vyhrazuje právo akci kdykoliv změnit či předčasně ukončit.