Novinky

Suzuki Swift vstupuje na český trh ve své šesté generaci

Suzuki Swift byl vždy synonymem pro zábavnou a stylovou jízdu. Tento kompaktní hatchback je známý svou snadnou ovladatelností a hravostí, které z něj činí dnes už ikonický model značky i v segmentu malých aut. Jeho šestá generace právě přichází na český trh. Hravost i šarm si stále drží.

Historie Suzuki Swift sahá až do roku 1983, kdy v Japonsku poprvé spatřil světlo světa. Od té doby si vydobyl pevné místo na trhu malých vozů a získal si přízeň zákazníků i odborníků po celém světě. Během uplynulých 20 let se prodalo přes 9 milionů kusů ve více než 160 zemích světa.

Nový Swift si zachovává své charakteristické rysy, ale přichází s výrazným designem i novými prvky v exteriéru. Ačkoliv působí zvenku kompaktně, uvnitř nabízí dostatek prostoru a přehledný interiér orientovaný na řidiče. Palubní deska připomíná kokpit, kde jsou všechny ovládací prvky intuitivně umístěny tak, aby na ně řidič vždy pohodlně dosáhl. Devítipalcový dotykový displej pak samozřejmě nabízí propojení s chytrými telefony přes Apple CarPlay® a Android Auto™.

Nový Swift je nabitý pokročilými bezpečnostní systémy, které zahrnují například nouzové brzdění (DSBS II), systém udržování v jízdním pruhu nebo systém sledování pohybu za vozem.

Pod kapotou nového Swiftu najdete motor 1,2 l s 12V mild-hybridním systémem SHVS, který vyniká úsporným provozem. Swift je k dispozici také se systémem pohonu všech kol AllGrip, což je v tomto segmentu zcela výjimečné.

Navzdory všeobecnému zdražování si nový Swift zachovává ceny na úrovni předchozí generace. Hra začíná, přijďte se svézt.

Publikováno: 24.06.2024

Nová Vitara 2024

Nová Vitara je konečně tady! Oblíbené SUV, známé svou spolehlivostí a všestranností, se nyní pyšní ještě elegantnějším designem a moderními technologiemi.

Vitara přiváží nejen vylepšený vzhled, ale i pokročilé hybridní motory, které zaručují výkon i rozumnou spotřebu. Díky novým asistenčním systémům a inteligentnímu systému pohonu všech kol AllGrip zažijete tu pravou svobodu pro své městské i terénní expedice.

Opravdové dobrodružství začíná s novou Vitarou – objevte, kam až vás cesty zavedou.

Publikováno: 22.05.2024

Nová známá tvář za volantem Suzuki

Český herec Filip Březina, známý z řady televizních a divadelních rolí, který se proslavil zejména seriálem Smysl pro Tumor, se stal novou tváří automobilky Suzuki. Usedá do šedé Vitary v nejvyšší specifikaci. Vzhledem k tomu, že je velký milovník outdoorových sportů, hor a přírody, tak v jeho voze nemůže chybět pohon všech kol AllGrip. Herec si pochvaluje zejména pohodlí a vyzdvihuje funkce jako odemykání bez klíče, prostornost a adaptivní tempomat. "Je to opravdu pohodlné ježdění," říká Březina. Rozhovor s Filipem naleznete zde.

Publikováno: 26.04.2024